هزینه‌های آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان به دلیل کمبود نیروی ماهر نسبت به آموزشگاه زبان انگلیسی بیشتر است. استراتژی بهترین آموزشگاه زبان اصفهان برای پاسخگویی به نیاز گسترده‌ی زبان آموزان استفاده از روش هیبریدی است.

هزینه های آموزش زبان آلمانی و دشواری مسیر برای رسیدن به هدف

در روش هیبریدی، از زبان آموزان خواسته می شود قبل از شرکت در کلاس حضوری در آموزشگاه، فیلم آموزشی هر جلسه را مشاهده و تمرین کنند. این فیلم‌های آموزشی توسط بهترین اساتید ما تهیه شده که افراد شانس زیادی برای ملاقات آنها ندارند.

در سایر آموزشگاه های زبان آلمانی از روش های دیگری برای مقابله با کمبود نیروی متخصص استفاده می شود. به عنوان مثال در آموزشگاه زبان آلمانی دنا که مقرون به صرفه است و کیفیت اساتید آن مورد تایید ماست، سعی کرده‌اند با افزایش تعداد زبان آموزان به حدود 50 نفر در هر کلاس، کمبود نیروی متخصص را جبران کنند.

آموزشگاه زبان گاما با اخذ دو برابر شهریه نسبت به آموزشگاه زبان آلمانی دنا و حذف برخی مراحل آموزشی مانند آزمون استاندارد (آخرین بررسی 1402) سعی در رفع این مشکل داشته است. مقاله استانداردهای آموزشی را در این صفحه مطالعه فرمایید.

ایجاد تعادل میان هزینه و کیفیت آموزش زبان المانی و چالش آموزشگاه زبان المانی اصفهان در مدیریت آن

ما در آموزشگاه زبان آلمانی پرستو به این نتیجه رسیده‌ایم که یک فیلم آموزشی با کیفیت توسط یک مربی مجرب تاثیر بسیار بالاتری نسبت به یک کلاس متراکم دارد. بنابراین سیستم آموزشی ترکیبی را که تلفیقی از کلاس حضوری و فیلم‌های آموزشی است، اساس کار خود قرار دادیم.

اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم فیلم های آموزش زبان آلمانی تولید شده در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان تاثیر بسیار بهتری نسبت به کلاس های شلوغ و متراکم دارند. این در حالی است که دانش آموزان پس از مشاهده و تمرین از طریق یک ویدیوی عالی 20 دقیقه‌ای در کلاس حضوری شرکت می‌کنند و مراحل آموزش و تعامل توسط مربیان مجرب تکمیل می‌شود.