وقتی صحبت از "کلاس زبان انگلیسی آنلاین" می شود، تصور عموم مردم آموزش زنده از طریق اینترنت است. بگذارید مشکل را به گونه ای دیگر بیان کنیم. هدف اصلی بهترین آموزشگاه زبان اصفهان ارائه آموزش پایدار با حداکثر اثربخشی است و هدف شما به عنوان یک دانش آموز یادگیری در بهترین شرایط ممکن است.

در واقع بهترین آموزشگاه زبان در طول سال ها کار آموزشی به این نتیجه رسیده است که آموزش به دو قسمت مجزا تقسیم می شود.

1) آموزش تعاملی (اجتماعی)

انسان موجودی اجتماعی است و مفاهیم بسیاری را در متن جامعه می آموزد. آموزش حضوری یا کلاس زبان انگلیسی آنلاین هر دو بستر مناسبی را برای آموزش ایجاد می کنند، اما این به شرطی است که کلاس زبان انگلیسی استانداردهای تعاملی بودن در شرایط آنلاین را داشته باشد.

آموزش تعاملی در بهترین آموزشگاه زبان اصفهان به صورت آنلاین

اگر قرار است مربی در کلاس آنلاین نقش سخنران را بازی کند، آنلاین بودن چه مزیتی برای دانش آموزان دارد؟ از سوی دیگر، همه ما می دانیم که یک سخنرانی عالی، به خصوص اگر با تصاویر و مثال های جالب پشتیبانی شود، نقش مهمی در آموزش دارد.

اینجاست که ماهیت دوگانه آموزش مطرح می شود. نوع اول تدریس در بستر تعاملات اجتماعی و نوع دوم تدریس با دیدن و شنیدن یک سخنرانی عالی که توسط استاد مجرب تهیه شده است. بنابراین وقتی صحبت از تعامل به میان می‌آید، کلاس‌های حضوری یا جلسات آنلاین به شرط تعاملی بودن ضروری است.

اما وقتی قرار است یک سخنرانی عالی همراه با تصویر و مثال ببینیم و بشنویم، موضوع فیلم های آموزشی مطرح می شود. در بهترین آموزشگاه زبان، فیلم های آموزشی در گروه تعاملی گنجانده نمی شود، اگرچه این فیلم ها به صورت آنلاین در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

2) آموزش فردگرایانه

در سال‌های اخیر، اهمیت یادگیری تعاملی به طور گسترده منتشر شده است، اما این تمام ماجرا نیست. بخشی از یادگیری مبتنی بر گوش دادن متمرکز به معلم است. اگر قرار است از معلم دانش بیاموزیم، باید با دقت گوش کنیم تا چیزی از قلم نیفتد.

آموزش متمرکز در بهترین آموزشگاه زبان اصفهان و تقویت ذهن

اینجاست که اهمیت فیلم های آموزشی مشخص می شود. اگر یک معلم با تجربه بخواهد دانش خود را به دانش آموزان منتقل کند، چه راهی بهتر از تولید فیلم های آموزشی وجود دارد؟ زیرا استاد تنها یک بار نیاز به تولید فیلم آموزشی دارد و هر دانش آموز در هر جای ایران می تواند چندین بار از مزایای آن بهره مند شود.

ما این سبک آموزشی را فردگرایانه می نامیم، روشی که جایی برای تعامل وجود ندارد. اما آموزش مؤثر بر دو روش متکی است، درست مانند یک پرنده که برای پرواز به هر دو بالش نیاز دارد.

آموزش هیبریدی

آموزش هیبریدی ترکیبی از روش های فردگرایانه و تعاملی است. اینجاست که آموزش آنلاین و ویدیویی نباید با هم اشتباه گرفته شود. آموزش تعاملی می تواند به صورت آنلاین یا حضوری انجام شود، اما قرار نیست مربی در هیچ یک از موارد برای دانش آموزان سخنرانی کند.

اگر کلاس قرار است یک سخنرانی باشد، یک آموزش ویدیویی می تواند بسیار بهتر و موثرتر کار کند. بنابراین ما در بهترین آموزشگاه زبان اصفهان آموزش های فردگرایانه را به سیستم ویدئویی منتقل کرده ایم. برخلاف آموزش های ویدیویی، کلاس های حضوری یا کلاس های آنلاین زبان انگلیسی به صورت کاملا تعاملی برگزار می شود.